Kurumsal

Hakkımızda

Alüminyum; enerji tasarrufu, fabrikasyon kolaylığı, geri dönüşüm ve yeniden değerlendirme imkanı ile günümüzde ençok tercih edilen malzemedir. Bu çerçevede Inox alüminyum kaliteli alüminyum malzemeyi doğru üretim tercihleriyle işleyen sektörün öncülerinden biri haline gelmiştir.
İnox alüminyum geniş ürün yelpazesi, son teknoloji üretim ekipmanları, kaliteden taviz vermeyen yönetim anlayışı ile Türkiye ekonomisine hız, güven ve istikrar sağlama yolunda ilerlemektedir.
Kapaklı cephe sistemleri, yarı kapaklı cephe sistemleri, silikon giydirme cephe sistemleri, planer cephe sistemleri, ısı yalıtımlı ve yalıtımsız doğrama sistemleri, alüminyum levha, kompozit panel ve cotta kaplama sistemleri, otomatik, döner ve kayar kapı sistemleri, alüminyum korkuluk ve alüminyum çatı sistemleri konusunda yüksek standartlarda üretim yapmaktadır.
Inox alüminyum kurulduğu günden bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalarda imalattan montaja kadar her türlü müşterinin yanında olmuş çıkan sorunlara her zaman bir çözüm sunmuştur.
 
VİZYONUMUZ
 
 Kaliteden hiçbir zaman taviz vermeden profesyonel kadrosu ile yüksek standartlarda üretim yaparak ulusal ve uluslararası mecrada söz sahibi olabilmek.
 
MİSYONUMUZ
 
Yenilikçi ruhu, teknolojik üretim gücü ve çevre bilinci ile gelecek nesillere yön göstermektedir.

TOP